Baba Evi Yakıyordu
Baba Evi YakıyorduBaba Evi YakıyorduBaba Evi YakıyorduBaba Evi Yakıyordu
Baba Evi Yakıyordu

4-kizinin-da-erkek-arkadasi-varmis

 

Samsunda kızlarının erkek arkadaşı oldugunu ögrenen 51 yasındaki baba Hasan T. eve benzin dökerek yakmaya kalkıştı.Kızlarının ve eşinin engel oldugu Hasan T. jandarma ekiplerinin gelmesi üzerine etkisiz hale getirilip gözaltına alındı.İddiaya göre 4 ü kız 5 cocuk sahibi olan Hasan T. kahvede otururuken komşusundan 4 kızının da erkek arkadaşı oldugunu ögrendi.Bunun üzerine öfkelenen Hasan T. hemen eve giderek kızlarını sorguya cekip ”Siz kimlerle arkadaslık ediyorsunuz? Beni rezil ettiniz.Öldürürüm sizi.”diye bagırarak kızlarının cep telefonlarını topladı ve kızlarının telefonundaki çağrılarıi mesajları kontrol etti.Bu sırada eşi kendisine müdahale ederken eşini de tehdir etti.Sinirlenrine hakim olamayan baba, bir bidon içindeki benzini evinin etrafına dökerek evi yakmaya calıştı.Fakat eşi ve kızları kendisini guclukle engelledi.Bu arada kızı jandarmayı aradı.Gelen jandarma ekipleri babayı gözaltına aldı.
Jandarma ekiplerine ifade veren kız kardeşler,babalarından korktukları için söyleyemediklerini belirttiler.Evde arama başlatan ekipler, bir de ruhsatsız silah elegecirdiler.
Jandarmadaki işlemlerinin tamamlanmasının ardından bugün tehdit, hakaret ve 6136 sayılı silah kanununa muhalefet suçlarından adliyeye sevk edilen Hasan T. nöbetçi mahkeme tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Yorum yaz