Balık
BalıkBalıkBalıkBalık
Balık

Sevgili Balıklar saat 12:44 olana dek Ay-Boşluk etkisi altındayız. Evimiz veya ofiste her zaman yaptığımız alışagelmiş işlere ağırlık verelim. Eğer bazı pürüzler varsa, işler yolunda gitmiyorsa, bunları ele alalım. Bu zaman içinde gelen haberlere dikkat edelim. Söz vermemeye, verilmiş bir sözden caymamaya çalışalım. Önceden başladığımız bir işi bitirmek bu saatlerde mümkündür. Ancak yeni bir işe adım atmak sakıncalıdır. Birilerine laf anlatmak pek kolay olmayabilir.

 

Saat 12:44 Ay-Yengeç burcu seyri, kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmenizde, ailevi değerleriniz ve aşk hayatınızla  alakalı meselelerde daha fazla etkilidir. Duygularınızın gayet iyi farkında olarak değerlendirmede bulunmanızı, iyimser düşünmenizi sağlayıcıdır.  Kafanızın içindeki sorulara cevap ararken,  bulunduğunuz durumun gayet iyi farkındasınızdır. Tevazu sahibi bir insan olarak yaklaşımlarınızla saygınlık uyandırırsınız. Gün içinde, daha önceden karar verdiğiniz bir mesele hakkında tekrar düşünmek ihtiyacı duyabilirsiniz. Birlik beraberlik temalarına bir hayli önem verirsiniz.

 

Saat 17:03 Ay-Güneş arasındaki olumlu görünüm hakikaten destekleyicidir. Sevilme arzunuz, tutkuyla bağlanma ihtiyacınız hayli yükselir. İlişkisi olmayanlar, şansın kendilerine yakın bir zamanda güleceğini hissediyor olabilirler. Saat 18:23 Ay-Neptün olumlu görünüm etkisi altında,  sezgileriniz ışığınız, olumlu düşünceleriniz rehberinizdir. Sizi kötülüklerden koruyan, yaratıcı düşünmenizi sağlayan bu görünüm rahatlatıcı ve sakinleştiricidir.

Etiketler : , ,

Yorum yaz