Brezilya’daki Dünya Kupası’nda yer almak isteyen deneyimli stoper ayrılık sinyali verdi
Brezilya’daki Dünya Kupası’nda yer almak isteyen deneyimli stoper ayrılık sinyali verdiBrezilya’daki Dünya Kupası’nda yer almak isteyen deneyimli stoper ayrılık sinyali verdiBrezilya’daki Dünya Kupası’nda yer almak isteyen deneyimli stoper ayrılık sinyali verdiBrezilya’daki Dünya Kupası’nda yer almak isteyen deneyimli stoper ayrılık sinyali verdi
Brezilya’daki Dünya Kupası’nda yer almak isteyen deneyimli stoper ayrılık sinyali verdi

Fenerbahçe’de bu sezon sadece Torku Konyaspor deplasmanında forma giyen ve 1 de gol atan Joseph Yobo, 12 hafta boyunca forma giyememesini değerlendirdi. BBC Sport’a konuşan deneyimli stoper, ilginç açıklamalarda bulundu. Yobo, Brezilya’ya gidecek kadroda yer almak istediğini söyleyerek, “Brezilya’da olmak benim için rüya gibi olacak. Her profesyonel futbolcu Dünya Kupası’nda oynamak ister. Ben de çok istiyorum.” dedi.

Nijerya teknik direktörü Stephan Keshi’nin kadrosuna girmek istediğini ifade eden Yobo, “Kupa’da yer alabilmek için forma şansı bulmam lazım. Düzenli olarak oynamam gerekiyor. Bu nedenle yeni bir yere gitmek doğru olabilir. Fenerbahçe’den ayrılabilirim” diye konuştu.

Etiketler : ,

Yorum yaz