Fenerbahçe’de bir yıldız
Fenerbahçe’de bir yıldızFenerbahçe’de bir yıldızFenerbahçe’de bir yıldızFenerbahçe’de bir yıldız
Fenerbahçe’de bir yıldız

Boyoz Festivali Sayfası için => www.fb.com/boyozfestivali</p>
<p>Fenerbahçe`nin çılgın hedefi.. </p>
<p>Ayrıntılar için tıklayın: http://k.rthaber.com/197988.html

 

 

 

Transfere   fırtına gibi başlayan ve “Aslan’ın ağzından” Alper’i kapan Sarı-Lacivertliler şimdi de büyük bir bomba patlatmaya hazırlanıyor.   Hedefi büyük koyan Kanarya, Chelsea’nin süperstarı, El Nino lakaplı Fernando Torres için İngiliz kulübünün kapısını çalmaya hazırlanıyor.

 

FENERBAHÇE TRANSFERDE GÖZÜNÜ KARARTTI

Yeni sezona çok iyi bir kadro kurmak isteyen Kanarya’da, başkan Aziz Yıldırım fedakarlıktan kaçmıyor.   Fenerbahçe’nin gündemindeki en bomba isim ise Chelsea ile önce Şampiyonlar Ligi’nde, ardından UEFA Avrupa Ligi’nde, İspanya Milli Takımı ile de Avrupa Şampiyonası’nda ve Dünya Kupası’nda mutlu sona ulaşan El Nino lakaplı Fernando Torres.

CHELSEA’DE GÖZDEN DÜŞTÜ

Fenerbahçe’nin transfer etmek istediği yıldız oyuncu, Chelsea’de gözden düştü.   Mourinho’nun teknik direktör olması için gün sayan Maviler’de, Portekizli teknik adamın Torres için satılabilir raporu verdiği ve oyuncu için Sarı-Lacivertli kulübün 15 milyon Euro’luk bir teklif sunmaya hazırlandığı öğrenildi.   Öte yandan Chelsea’nin içlerinde Burak’ın da olduğu birçok forvet için girişimde bulunması da İngiliz kulübünün Torres’i satma ihtimalini kuvvetlendirirken, bu transferi özellikle başkan Aziz Yıldırım çok istiyor.   Torres, Atletico’dan Liverpool’a 38 milyon Euro’ya, ordan da Chelsea’ye 58 milyon Euro’ya transfer olmuştu.   Chelsea’den yıllık 16 milyon Euro alan Torres, bunun yarısını vergiye ödüyor.

Etiketler :

Yorum yaz