Galatasaray’ın Şampiyonlar Ligi’ndeki rakibi Juventus’ta Pirlo şoku yaşanıyor
Galatasaray’ın Şampiyonlar Ligi’ndeki rakibi Juventus’ta Pirlo şoku yaşanıyorGalatasaray’ın Şampiyonlar Ligi’ndeki rakibi Juventus’ta Pirlo şoku yaşanıyorGalatasaray’ın Şampiyonlar Ligi’ndeki rakibi Juventus’ta Pirlo şoku yaşanıyorGalatasaray’ın Şampiyonlar Ligi’ndeki rakibi Juventus’ta Pirlo şoku yaşanıyor
Galatasaray’ın Şampiyonlar Ligi’ndeki rakibi Juventus’ta Pirlo şoku yaşanıyor

Galatasaray‘ın Şampiyonlar Ligi’ndeki rakiplerinden Juventus‘ta, Udinese mücadelesinde sakatlanan Andrea Pirlo hakkında ilk açıklama yapıldı. Udinese ile oynanan maçın 15. dakikasında sakatlanarak oyundan alınan tecrübeli oyuncunun durumunun ciddi olduğu öğrenildi. Maçtan sonra açıklama yapan teknik direktör Antonio Conte, “Andrea’nın önemli bir sakatlığının olmadığını umuyoruz. Umarım ciddi bir sakatlık değildir, diz yan bağlarını zedelemiş. Bu konu hakkında iyimser olmak istiyorum, bizim için çok önemli bir oyuncu. Sakatlığını çabucak atlatması için çalışacağız.” dedi.
 
2 AY UZAK KALACAK! 
Öte yandan İtalyan ekibinin resmi sitesinde de sağlık durumu ile ilgili bir açıklama yapıldı. Yapılan bilgilendirmede testler sonucundan İtalyan yıldızın sağ dizinde 2. dereceden bir zedelenme olduğu belirtildi. Tecrübeli oyuncunun ne kadar süre sahalardan uzak kalacağı konusunda bir bilgi verilmezken, İtalyan basınında yaklaşık 2 aylık bir süre formasından uzak kalacağı bilgisi paylaşıldı. Galatasaray ve Juventus, 10 Aralık’ta Şampiyonlar Ligi B Grubu son maçında karşı karşıya gelecek.

Yorum yaz