Galatasaraylı Wesley Sneijder’den taraftarlara mesaj var
Galatasaraylı Wesley Sneijder’den taraftarlara mesaj varGalatasaraylı Wesley Sneijder’den taraftarlara mesaj varGalatasaraylı Wesley Sneijder’den taraftarlara mesaj varGalatasaraylı Wesley Sneijder’den taraftarlara mesaj var
Galatasaraylı Wesley Sneijder’den taraftarlara mesaj var

Galatasaray‘da Kasımpaşa ile oynanan mücadele öncesinde tedavi için yurt dışına giden ve karşılaşma sonrasında Mancini’nin “nerede olduğunu bilmiyorum” açıklaması ile gündeme oturan Wesley Sneijder, Instagram’dan sarı-kırmızılı taraftarlara mesaj gönderdi.

Menajeri ile buluşarak transfer için görüşmeler de yaptığı iddia edilen Hollandalı oyuncu, bu konuda da açıklama yaparken, “Galatasaray için hazırlıklarımız sürdürüyorum. Ben bir yere gitmiyorum arkadaşlar. Beni sarı-kırmızı formamla sahada göreceksiniz” ifadelerini kullandı.

Öte yandan NTVSpor’un verdiği bilgiye göre tedavisi tamamlanan Sneijder’in, Roberto Mancini ile görüşerek 2 gün daha izin aldığı ve Çarşamba günü İstanbul’a dönecek. Hollandalı yıldızı Elazığspor mücadelesinde riske edilmeyeceği ve Juventus ile oynanacak Devler Ligi karşılaşmasında sahada olmasının beklendiği belirtildi.

Yorum yaz