YayYayYayYay
Yay

Sevgili Yaylar saat 12:44 olana dek Ay-boşluk etkisi altındayız. Yanlış anlamaya, anlaşılmaya açık olduğumuzu bilerek konuşmakta, dinlemekte yarar var. Kendinizi yönlendirmekte, hedef belirlemekte, karar vermekte zorlanabiliriz. Aslında bu zorlanmalar, bizi yanlışlardan koruyucu olabilir. Düşünmeden etmeden hiçbir konuda karar almamak gerekir. Benim tavsiyem,  partnerinizle, iş yaptığınız kişilerle veya  görüştüğünüz insanlarla aranızda, kafanızı karıştıran bir mesele söz konusu olursa, biraz müsaade isteyin ve durumu bir gözden geçirin. Böylece  gereksiz şeyler  yüzünden boşu boşuna üzülmemiş olursunuz.

 

Saat 12:44  Ay-Yengeç geçişinde, maddi ve manevi açıdan desteklenmek isteriz.  Eğer işler yolunda gitmezse, doğal olarak tedirginleşiriz.  Ay-Yengeç burcu geçişleri, korunma, sakınma, güven altına alma ve sahiplenme hislerinizi doruğa çıkarır.  Bugüne kadar oluşturduğunuz yaşam tarzınız ve fikirleriniz sizin için değerli olduğunu biliyorsunuz. Ancak parasal konularda da dikkatli hareket etmeye özen göstermeniz yerinde olacaktır.

 

Saat 17:03 Ay-Güneş arasındaki olumlu görünüm, kimsenin bilmediği veya bilemeyeceği konuların iç dünyanızda gözden geçirilmesini sağlar. Ancak bu gözden geçirmede paranın önemi son derece kıymet taşır.  Saat 18:23  sonrası  sevdiğiniz her şeyi sakınıp kollarsınız. Geçmişi şöyle bir düşünürsünüz.

Etiketler : , ,

Yorum yaz